ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız 2000 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, tekstil sektörüne çok geniş bir ürün gamıyla ve başarılı teknik servisiyle hizmet vermektedir.

Ürettiğimiz “tekstil yardımcı kimyasalları” boyahanelerde ve yıkamacılarda, kontinü ve diskontinü sistemlerde (overflow, jet, HT, pad-batch, kontinü kasar…vb.) her tür elyafın terbiyesi ve boyanması için kullanılmaktadır.

Firma prensibimiz, satış öncesi müşterinin işletme şartlarını ve beklentilerini tam olarak öğrenip en uygun ürünü sunmak, gerektiğinde değişik formülasyonlarla beklentiye cevap vermektir.

Cosmo Kimya ürün kalitesi, AR-GE çalışmaları ve sunduğu hizmetin hızıyla geleceğe güvenle bakmaktadır.


COSMO KİMYA KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KAPSAMI 


Cosmo Kimya Kalite Yönetim Sistemi;

Selahaddin Eyyübi Mah. 1623 Sk. No: 3 Esenyurt/İSTANBUL adresinde bulunan fabrikamızdaki ‘Tekstil yardımcı kimyasalları tasarımı, üretimi, alınıp satılması’’ faaliyetlerini kapsar.COSMO KİMYA KALİTE POLİTİKASI

1.   Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri her defasında aynı kalitede üretmek ve sürekli iyileştirmek,

2.    Tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırarak sürekli iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak,

3.    Koşulsuz müşteri memnuniyeti" felsefesi doğrultusunda, yapılacak tüm faaliyetlerde "Müşteri Odaklılığı"nı en üst seviyede sağlamak ve firmamıza olan güveni sürekli kılmak firmamızın taahhüdüdür.